Gizlilik İlkeleri

Tüm sorularınız İçin Bize Ulaşın sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Düzeltme / Yenileme :  Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgi Birleştirilmesi :  Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

Güvenlik : Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm bilgiler şifrelenmiş alanda alınmakta ve muhafaza edilmektedir. Şifreli alan SSL ile tam koruma altına alınmıştır.  SSL ayrıca müşteri bilgilerinin doğrulanması, kredi kartı sahtekarlıklarının önlenmesi, tesbit edilmesi, bilgilerin gerektiğinde kullanılabilmesi  ve oluşabilecek müşteri zararların sigorta tarafından karşılanması amacıyla kullanılmaktadır.
 
Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. Mağazamız web sitemiz içerisinden bağlanılan diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
 
Sitemizin üye kayıt formlarında kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (doğum günü, cinsiyet v.s.) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, sitemiz hakkında bilgi, haberler ve materyalleri göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Ayrıca gerekli görüldüğü durumlarda reklam veren kuruluşlar, tedarikçi veya sponsorlarımızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde bilgi paylaşımı gerçekleşecektir.
 
Sitemizde reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için çerezlerden yararlanılmaktadır. Çerezler tekrar tekrar şifre ve kişisel bilgilerinizi girmemeniz için ve bilgilerinizin kaydedilmesi aşamasında kolaylıklar sağlanması için yararlanılmaktadır.
 
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
 
Bu Sitenin içeriğindeki ürün yorumları başlığı altındaki, kullanıcılar tarafından bildirilen görüşler ve düşünceler tamamıyla kullanıcıya aittir. Bu bölümlerde belirtilen görüş ve düşüncelerden dolayı mağazamız sorumlu tutulamaz ve herhangi bir hak talep edilemez.
 
Mağazamız web sitesi içeriğindeki tüm materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, resim, işaret, program ve sair fikir ürünleri telif hakları mağazamıza aittir, Yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Her ne şart için olursa olsun çoğaltma ve yayma yapılamaz. Kopyalanması ve kullanılmasına izin verilen bölümlerde o bölüm içerisinde belirtilen şartlara uyulması zorunludur.
 
Bu ilkeler mağazamız tarafından, mağazamızın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler mağazamız web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
 
Mağazamız Telif hakları, Sorumlulukları, Gizlilik İlkeleri ve Politikası